Atribuită Cumpărare directă

În vederea încheierii contractului de furnizare ,,PERGOLE TRANDAFIRI”, vă rugăm să depuneți următoarele documente: - Oferta financiara, prin care veți preciza dacă firma este plătitoare de TVA; -Certificat de înregistrare fiscală; - Certificat constatator ONRC; - Declaratie pe propria raspundere de neîncadrare in prevederile art. 164, 165, 167 si 59 din Legea 98/2016; Pana la data de 02.03.2020, ora 16.00, aveti obligatia de a depune documentele mentionate mai sus, la registratura municipiului Drăgășani.

Număr anunț
DA25146387
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
ANDSOMET S.R.L. (CUI 39224054)
Cod CPV
45223210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.000 RON
Valoare atribuită
34.000 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.000 RON

din 34.000 RON estimat