Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Rosiori are nevoie de diferite lucrari de reparatii si renovare pentru realizare trotuare cu pavaje in comuna Rosiori- loc. Vaida si Rosiori . In acest sens, intentioneaza sa achizitioneze lucrari pentru realizarea trotuarelor cu pavaje in comuna Rosiori- loc. Vaida si Rosiori
- Număr anunț
- DA25138910
- Autoritate contractantă
- Comuna Rosiori (CUI 15579483)
- Furnizor / câștigător
- CONSDARA SRL (CUI 16141200)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.838,10 RON
- Valoare atribuită
- 56.838,10 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.