Atribuită
Cumpărare directă
GBH 2-28 F -Ciocan rotopercutor SDS Plus-Bosch NUMAR DE REFERINTA: 80 PRET DE CATALOG: 894,03 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 16000000-5 Utilaje agricole (Rev.2) DESCRIERE: GBH 2-28 F -Ciocan rotopercutor SDS Plus-Bosch 1 Increase value Decrease value 894,03 894,03 materiale consumabile NUMAR DE REFERINTA: 75 PRET DE CATALOG: 40,87 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 42672000-7 Truse de piese pentru masini-unelte (Rev.2) DESCRIERE: materiale consumabile
- Număr anunț
- DA25172409
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
- Furnizor / câștigător
- ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
- Cod CPV
- 16000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 934,90 RON
- Valoare atribuită
- 934,90 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.