Atribuită Cumpărare directă

Continut: TRUSA Foarfece cu varfuri boante - 1 buc Dispozitiv respiratie gura-gura - 1 buc Pipa Guedel marimea 4 - 1 buc Pipa Guedel marimea 10 - 1 buc Deschizator gura - 1 buc Garou elastic - 1 buc Atele din material plastic - 2 buc Leucoplast 5 cm/3 m - 1 rola Leucoplast 2.5 cm /2.5 m -1 rola Pansament individual 2/6 cm - 10 buc Pansament cu rivanol 6/10 cm - 5 buc Pansaplast (plasture) 6/50 cm - 1 buc Fasa tifon 5 cm/ 4m - 5 buc Fasa tifon 10 cm/ 5 m - 3 buc Bandaj triunghiular l=80 mm - 2 buc Vata hidrofila sterile 50 g - 2- buc Manusi de examinare - 4 perechi Comprese sterile 10/8 cm x 10 buc - 10 pachete Alcool sanitar 200 ml Alcool iodat - 200 ml Rivanol solutie - 200 ml Perogen - 1 flacon Batiste hartie dezinfectante - 10 buc Ace siguranta - 12 buc Pahare unica folosinta - 5 buc Caiet 50 file - 1 buc Pix/Creion - 1 buc Brosura prim ajutor - 1 buc CONTINUT CHIT DE INLOCUIRE Alcool sanitar - 200 ml Alcool iodat 1% - 200 ml Rivanol solutie 0,1% - 200 ml Perogen - 1 flacon Leucoplast 5 cm x 3 m - 1 rola Leucoplast 2.5 cm x 2.5 m -1 rola Pansament individual 2 x 6 cm - 10 buc Pansament cu rivanol 6 x 10 cm - 5 buc Pansaplast (plasture) 6 x 50 cm - 1 buc Vata hidrofila sterile 50 g - 2 buc Comprese sterile 10 x 8 cm x 10 buc - 10 pachete

Număr anunț
DA25174605
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
STIL TEHNICĂ MEDICALĂ SRL (CUI 11152888)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
589,92 RON
Valoare atribuită
589,92 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

589,92 RON

din 589,92 RON estimat