Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport,procesare si eliminare deseuri medicale (18.01.01, 18.01.02, 18.01.03*, 18.01.08*,18.01.06*,18.01.09) conform cerinte OMS 1226/2012, cu furnizarea gratuita a ambalajelor necesare colectarii. Pretul nu include TVA. Cerinte: Prestare serviciu de 3 ori pe saptamana (luni, miercuri, vineri). CANTITATEA PRECIZATA REPREZINTA NECESARUL ESTIMAT PENTRU 6 LUNI DE ZILE IN BAZA FONDURILOR ALOCATE. PREZENTA TRANZACTIE SE FINALIZEAZA PRIN INCHEIEREA UNUI CONTRACT DE SERVICII.
- Număr anunț
- DA25152321
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.800 RON
- Valoare atribuită
- 40.800 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.