Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate SC LEADER AUTO SERVICE SRL/ Referat nr.MBR_DSI 2818/05.02.2020 AS6FP

Număr anunț
DA25157596
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
92400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,40 RON
Valoare atribuită
224,40 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,40 RON

din 224,40 RON estimat