Atribuită Cumpărare directă

1 Masina de insurubat cu impact cu acumulatori MILWAUKEE M18 ONEFHIWF12-502X cod 4933459727 buc 1 x 2066,00 lei fara tva/buc

Număr anunț
DA25170418
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066 RON
Valoare atribuită
2.066 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066 RON

din 2.066 RON estimat