Atribuită Cumpărare directă

Tip produs Toner Brand compatibil Lexmark Model compatibil B2236DW Consumabil Original Randament pagini 3000 Culoare Negru

Număr anunț
DA25182616
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519,80 RON
Valoare atribuită
519,80 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519,80 RON

din 519,80 RON estimat