Atribuită
Cumpărare directă
Închiriere poligon tragere cu armamentul letal din dotarea Direcției Generale de Poliție Locală Sector 3 pentru 4 Ședințe de tragere/ an un numar de 3.600 cartuse cu glont 9 mm si 240 de tinte, conform caietului de sarcini anexat. Valoarea estimata a contractului nu va depasi suma de 15.000,00 lei fara TVA. Va solicitam ca inainte de deliberarea ofertei in catalogul SEAP sa depuneti la Sediul Primariei Sector 3 la Biroul Unic din Cal.Dudesti nr.191 Sector 3 si pe e-mail dmaria@primarie3.ro oferta tehnica, oferta financiara si formularele anexate la sectiunea Documente atasate.Coduri CPV 70220000-9 Servicii de inchiriere sau de leasing de proprietati nerezidentiale proprii (Rev.2); 35331500-8- Cartuşe
- Număr anunț
- DA25178407
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- DEFENSE ENGINEERING SA (CUI 22130630)
- Cod CPV
- 70220000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.428 RON
- Valoare atribuită
- 4.428 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.