Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 35L/20BUC-50 BUC,ECOLASURE 0.75L ALUN-1BUC,BANDA IZOL.20M-1 BUC,ULEI LANT 4L-3 BUC,CANEPA MICA-1 BUC,VASELINA GRAFITATA PRISTA K 2 G 400GR-1 BUC,BEC ECOLINE A-60 E27/12W-3 BUC, HARTIE IG.PARFUMATA 3STRA ROSE 8/SET-8 SET,BURETE CANEL 3/SET-2 SETURI,MATURA EUROPEEA PAR LUNG-1 BUC,COADA LEMN CU FILET-1 BUC,MONOROLA 2 STR 50M-6 BUC,SANO DET.VASE 1L LAVANDA/MIGDALE-1 BUC,DR.STEPHAN MULTICREAM 750ML-2 BUC,MISAVAN SAPUN ALOE VERA 500 ML-3 BUC,CONDUCTOR MYYM 3*2.5-10 M,SINA SIG.AUT 1M 02-435 DAB-1 BUC,SIG.AUT TRIF 25A-1 BUC,TEU BR 1/2-1 BUC,NIPLU BR 1/2-4 BUC,CAPAC BR 1/2-1 BUC,RACORD PEX 16*1/2-3 BUC,MANUSI 5003 PIELE FINA-1 BUC,MANISI PICOU SIMPLU-5 BUC,H-SURUB PAL 3.0*25 PZ1-570 BUC,H-SURUB PAL 3.0*18 PZ1-100 BUC,INCUIETOR BIROU LUX-6 BUC,BIT PZ TITAN 25MM FELO-1 BUC,SPUMA PAI BISON 700ML-1 BUC,SILICON UNIV ALB BISON 280ML-1 BUC,CONDUCTOR CYY-F 3*1.5-36 M,BROASCA 035-34 FARA TABLITA-1 BUC,MAMUT SEAL UNIV 290ML-1 BUC,LOPATA GRI+COADA-1 BUC,MANUSI SUDOR-1 BUC,COZI UNELTE INDOITE+DREPTE LOPETI-1 BUC,MONOROLA 2 STR 50M-2 BUC,MISAVAN SAPUN LICHID 500ML COOL RIVER-2 BUC
- Număr anunț
- DA25174630
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 888,74 RON
- Valoare atribuită
- 888,74 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.