Atribuită Cumpărare directă

Produs Tip tavă U.M. Preţ RON fără TVA/U.M. Cantitate.UM Preț total fără TVA Begonia boliviensis Rivulet Nogat 84 (84) tavă 260.36 2 520.72 Begonia semperflorens Doublet® White 128 (126) tavă 263.48 1 263.48 Begonia tuberhybrida Nonstop® Mocca F1 Scarlet 180 (178) tavă 188.32 1 188.32 Begonia tuberhybrida Nonstop® Mocca F1 White 180 (178) tavă 188.32 1 188.32 Begonia tuberhybrida Nonstop® Mocca F1 Yellow 180 (178) tavă 188.32 1 188.32 Bidens ferulifolia Blazing™ Fire 180 (178) tavă 270.70 3 812.10 Coleus blumei Flame Thrower Salsa Roja 84 (84) tavă 163.85 2 327.70 Coleus x hybrida Chocolate Covered Cherry 180 (178) tavă 238.34 3 715.02 Gazania rigens New Day Mix 288 (284) tavă 161.97 4 647.88 Tagetes erecta Vanilla F1 510 (440) tavă 316.39 5 1581.95 Zinnia elegans Zen Mix 288 (284) tavă Zinnia elegans Zen Red 288 (284) tavă 295.76 4 1183.04 Pelargonium pelt. RAINBOW Neon Purple 126(125) tavă 210.77 2 421.54 Pelargonium pelt. RAINBOW Amethyst 126(125) tavă 210.7 Pelargonium pelt. RAINBOW Red 126(125) tavă 210.77 2 421.54 Pelargonium pelt. RAINBOW Rose 126(125) tavă 210.77 2 421.54 Pelargonium pelt. RAINBOW White 126(125) tavă 210.77 2 421.54 Pelargonium crispum Florella Bicolour 126(125) tavă 224.20 1 224.20 Pelargonium crispum Florella Magenta 126(125) tavă 224.20 1 224.20 Pelargonium crispum Florella Velvet 126(125) tavă 224.20 GHIVECE - Diametru: 9 cm Înălţime : 6,8 cm Înclinație perete : 5o Volum : 0,28 litri Culoare : negru Material : TURBA - 100 % turbă roşiE

Număr anunț
DA25180965
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
19520000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.138,03 RON
Valoare atribuită
14.138,03 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.138,03 RON

din 14.138,03 RON estimat