Atribuită Cumpărare directă

“Servicii de supraveghere a lucrarilor pentru: EXTINDERE, SUPRAETAJARE ETAJ 1 partial, ETAJ 2, RECOMPARTIMENTARI INTERIOARE LA CORPURILE C1 partial si C3 EXISTENTE REZULTAND O CONSTRUCTIE S+P+1E+E2 partial” - ADV1131221

Număr anunț
DA25176941
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
Mirea P. Gheorghe P.F.A. (CUI 28055120)
Cod CPV
71520000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500 RON
Valoare atribuită
31.500 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500 RON

din 31.500 RON estimat