Atribuită Cumpărare directă

Comunicat de presa online la finalizarea proiectului, 1 buc. Realizare si montare placa permanenta 80 x 50 cm, 1 buc. Autocolante 300mm x 300mm, 4 buc Conform ofertei financiare si tehnice a ofertantului.

Număr anunț
DA25185153
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Giurgiu (CUI 4201295)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI 12039551)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.436 RON
Valoare atribuită
1.436 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.436 RON

din 1.436 RON estimat