Atribuită
Cumpărare directă
TERRALIN PROTECT (concentrat) – dezinfectant cu proprietati de curatare pentru suprafete de orice tip, dezinfectia unor materiale sensibile si a suprafetelor dispozitivelor medicale din unitatile sanitare si suprafete din industria alimentara. Produs pe baza de compusi cuaternari de amoniu si alcool. Spectru larg de actiune.Dilutia minima 0.25%Excelente performante de curatare, parfum discret, placut si proaspat.Ambalaje disponibile : flacon de 2 litri si canistra de 5 litri.Produs BIOCID avizat de Ministerul Sanatatii.Producator : Schulke & Mayr GmbH Germania.Pret: / canistra 5 litri PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA SPECIFICATI PE COLET IN ATENTIA DOMNULUI NEAGU DANIEL MAGAZIE POLICLINICII NR.2 TEL.0720065950
- Număr anunț
- DA25163558
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.