Atribuită Cumpărare directă

FEL 1 :270-300 ML/GRAME FEL 2 garnitura 180 gr +carne 70 gr DESERT SAU FRUCT 80 GR PAINE AMBALAJE DE UNICA FOLOSINTA TACAMURI PRET FARA TVA PER BUCATA 13.31 LEI Perioada ianuarie-februarie 2020

Număr anunț
DA25173280
Autoritate contractantă
COLEGIUL ROMANO CATOLIC SF.IOSIF (CUI 16119963)
Furnizor / câștigător
STANCU FLAVIUS CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32020812)
Cod CPV
55524000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.081,29 RON
Valoare atribuită
22.081,29 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.081,29 RON

din 22.081,29 RON estimat