Atribuită
Cumpărare directă
REGISTRU CASA A4=4buc, DISPOZITIE DE PLATA/INCASARE=2buc, BON DE CONSUM COLECTIV AUTOCOPIATIV=20buc, NOTA INTRARE RECEPTIE CU CONSTATARE DIFERENTE=10buc, FOAIE PARCURS PERSOANE A4 100 file=3buc, FOAIE COLECTIVA DE PREZENTA A4 100 FILE=5buc, ORDIN DE DEPLASARE (DELEGATIE)=3buc, BON TRANSFER=10buc. În cazul in care Furnizorul nu reuseste sa-si indepl.obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati o suma echiv.cu 0,1% din oblig.nerealiaz.din pretul comenzii,pt. fiecare zi de intarziere,pana la indepl.efectiva a obligatiilor.Val.penalitatilor nu va putea depasi debitul initial pt. care s-a calculat. In cazul in care Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati,o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de intarziere.Valaoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat.
- Număr anunț
- DA25188031
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 42512510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400,19 RON
- Valoare atribuită
- 400,19 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.