Atribuită
Cumpărare directă
Cartus laser HPLaserJet M225dn CF283X compatibil- 55 lei/buc - 2 buc Cartus laser Canon MF4730 CRG 728/278 compatibil- 55 lei/buc - 1buc Cartus laser Lexmark MX310dn black compatibil - 235 lei/buc - 1buc Cartus laser Kyocera Black TK-8115K black 12k OEM - 410 lei/buc - 1buc Cartus laser Kyocera Cyan TK-8115C black 6k OEM - 375 lei/buc - 1buc Cartus laser Kyocera Magenta TK-8115M black 6k OEM - 380 lei/buc - 1buc Cartus laser Kyocera Yellow TK-8115Y black 6k OEM - 370 lei /buc - 1buc
- Număr anunț
- DA25187525
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.935 RON
- Valoare atribuită
- 1.935 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.