Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- -------- EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.2 BU 1 EMEKA PARADISE 3STR.24ROL BU 1 TEO SAP.LIC.CALLA 800ML BU 1 TEO SAP.LIC.DAHLIA 800ML BU 1 WIPE OUT LAMAIE VASE1L RE 2 WIPE OUT UNIV.LILIAC. 1L RE 36 ECONOMIC DETERGENT PARCHE RE 2 WIPE OUT GEAM BLUE 750ML RE 2 WIPE OUT GEAM BLUE REZ750 RE 6 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 8 BREF POWER ACTIV LAVANDA BU 4 SANO SUSHI CLOTH LAV.USC. BU 1 FINO BUR.SARMA 2BUC BU 2 ROPACK BURETI VASE 10BUC PG 1 AMBULEX MANUSI NIT.VIO.M. BU 1 ALUFIX ECON.SACI MEN.25L BU 13 ALUFIX SACI MENAJ 150L 10 BU 1 SERVETELE CUT.EXCL2STR150 CU 4 FRISBI PROSOP HART.200M BU 1 BELLA HAPPY SILK.SERV 2X6 BU 1 LFH SET CURATENIE CLEANTW BU 2 LEIFHEIT REZERVA MOP ROTA BU 2 PERIND MATURA INTERIOR CD BU 6 HDR COS G+CAP BATANT LILL BU 20
- Număr anunț
- DA25166682
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SARATA (CUI 23295067)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.051,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.051,78 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.