Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta este interesata sa achizitioneze pachetul de produse amenajare si reamenajare spatii verzi ce contine 200 bucati var pasta, 20 bucati bidinele si 36 perechi manusi, necesare subscrisei pentru indeplinirea clauzelor contractuale si a obiectului de activitate.

Număr anunț
DA25175348
Autoritate contractantă
GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
Furnizor / câștigător
ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
Cod CPV
44812400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060 RON
Valoare atribuită
2.060 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060 RON

din 2.060 RON estimat