Atribuită Cumpărare directă

Achizitia a 2 bucati CENTRALA TERMICA IN CONDENSARE IMMERGAS VICTRIX OMNIA, 24 kw pentru CTRCTD Focsani , str. Cuza Voda, nr.56 , centrul aflat in subordinea DGASPC Vrancea. Se acorda garantie 2 ani pentru produsul achizitionat.

Număr anunț
DA25179018
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
Furnizor / câștigător
PLUSSERVICE SRL (CUI 15818661)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.151,26 RON
Valoare atribuită
4.151,26 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.151,26 RON

din 4.151,26 RON estimat