Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS Brother 3619XLB.....10BUCx67.50ron=675 CARTUS Brother 3619XL.......15bucx115ron= 1725 CARTUS HP laser pro 400(CF280A)2x115ron=230 CARTUS HP2015(Q5949X) ............. 2x185ron=370 CARTUSC925BK................................6X399ron=2394 CARTUSC925C,M,Y..........................9X399ron=3591 CARTUSC933C,M,Y..........................18X65ron=1170
- Număr anunț
- DA25172172
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02043 Braila (CUI 4342944)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.155 RON
- Valoare atribuită
- 10.155 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.