Atribuită Cumpărare directă

Cf. anunt de publicitate ADV1131177 Acetilena flamfotometrie 2.6 Acetilena tehnica 2.0 Aer sintetic fara HC Argon 5.0 Azot 5.0 Heliu 6.0 Oxigen tehnic 2.5 Chirie butelie furnizor (fără TVA): 0,50 RON/zi/butelie

Număr anunț
DA25173092
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24110000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.976,95 RON
Valoare atribuită
26.976,95 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.976,95 RON

din 26.976,95 RON estimat