Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici Tip ecran: Manual Format ecran: 1:1 Suprafata Proiectare: 125 x 125 cm Telecomanda: Nu Tip telecomanda: Fara Tip suport: Trepied Tip suprafata: Trepied Culoare: Alb Altele: Diagonala: 1.76 m Garantie: 12 luni

Număr anunț
DA25162771
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32351200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,47 RON
Valoare atribuită
186,47 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,47 RON

din 186,47 RON estimat