Atribuită Cumpărare directă

a)sa ofere experienta sa pentru a crea o mai buna comunicare/ imagine a beneficiarului în relatia cu institutiile de învatamânt superior de profil din tara si din strainatate, cu alte institutii partenere, cu publicul si cu mass-media. b)sa ofere servicii de comunicare si consultanta pentru evenimentele si activitatile ce se deruleaza: implementarea unui concept/proiect pentru evenimente speciale ; realizarea unui concept film de prezentare; implementarea de campanii sociale si realizarea de proiecte in parteneriat. c)sa depuna toate di1igentele în vederea atingerii obiectivelor contractului; d)sa respecte confidentialitatea lucrarilor care fac obiectul contractului;

Număr anunț
DA25160593
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
SC CLEAR PR SRL (CUI 29164419)
Cod CPV
79416000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.100 RON
Valoare atribuită
5.100 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100 RON

din 5.100 RON estimat