Atribuită Cumpărare directă

Asigurare facultativa tip FULL CASCO pentru auto marca DACIA model LODGY STEPWAY, 1.5dCi, 1461cmc, 24km rulati (auto nou), dotari optionale conform factura atasata, documente auto (CIV si certificat inmatriculare) atasate in SICAP.

Număr anunț
DA25147477
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
RITTER.RO - BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 26782334)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare atribuită
4.200 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200 RON

din 4.200 RON estimat