Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner CF259A 3000 pagini negru COMPATIBIL HP. Cartus toner compatibil HP CE285A CANON. Cartus toner TN-2320/2380/660 Compatibil - NEGRU 2,600 pagini. Cartus toner CRG 719H negru, 6900 pagini, Compatibil. Cartus Toner Compatibil Kyocera TK-1125 (Negru) 2100 pagini. Cartus toner HP CF230A Negru, 1600 pagini, compatibil cu CHIP. Unitate imagine HP CF232A Compatibil Cartus CANON PGI550, Original, Black, 375 pagini. Cartus CANON PGI551, Original, Black, 1645 pagini. Cartus CANON CLI551, Original, Cyan, 330 pagini. Cartus CANON CLI551, Original, Magenta, 330 pagini. Cartus CANON CLI551, Original, Yellow, 330 pagini.
- Număr anunț
- DA25186668
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 921 RON
- Valoare atribuită
- 921 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.