Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta scriere si depunere proiect POCU PRIORITATAEA DE INVESTITII 9.4 - SCREENING CANCER COLORECTAL. Firma va verifica documentele depuse in MYSMISS de catre Solicitant in vederea asigurarii conformtatii adminstrative, va concepe si depune Cererea de finantare, va elabora Planul de achizitii, va transmite Cererea de finantare, va raspunde la clarificari.
- Număr anunț
- DA25168678
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- FIGHT FOR EDUCATION S.R.L. (CUI 16150667)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.850 RON
- Valoare atribuită
- 47.850 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.