Atribuită
Cumpărare directă
RADIATOR KORADO RK 22 500/1400 1 buc 398,53 RACORD FLEXIBIL 1/2XM10X1 CU CAPAT SCURT 50CM WBS22 1 buc 6,94 RACORD FLEXIBIL 1/2XM10X1 CU CAPAT LUNG 50CM WBS24 1 buc 7,35 NITURI POP 4,8 X 20 (100 BUC) 648016 2 buc 7,39 REDUCTIE ALAMA 3/4 1/2 T5113412 2 buc 2,21 NIPLU REDUS ALAMA 3/4" - 1/2" 2 buc 5,27 COT ALAMA 90 MF 1/2" 1500813 2 buc 5,24
- Număr anunț
- DA25175234
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,02 RON
- Valoare atribuită
- 453,02 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.