Atribuită
Cumpărare directă
Revizie generala ( ulei motor, filtru ulei, element filtrant aer si motorina, filtru habitaclu, kit accesorii, kit distributie) inlocuit cap bara directie dreapta si reglat directia, inlocuit set placute frana fata, verificat eficienta sistem franare, inlocuit brate inferioare stg di dr., inlocuit bec
- Număr anunț
- DA25181877
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.521,75 RON
- Valoare atribuită
- 3.521,75 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.