Atribuită Cumpărare directă

1 buc 16 Channel Penta-brid 1080P Compact 1U Digital Video Recorder, H.265+/H.265 dual stream video compression, Playback: 3840×2160, 2560×1440, 1920×1080, 1280×1024, 1280×720, Record rate: Main stream:the 1st & 2nd channels 5M-N(1~10fps), other channels 4M-N/1080P(1~15fps); 1080N/720P/960H/D1/CIF (1~25/30fps) Camera imput: 5MP, 4MP, 1080P@25/30fps, 720P@50/60fps, 720P@25/30fps, 1 HDMI/1 VGA, 4ch Video in, 1 Audio in/1 Audio out, 1 RJ45(100M), 2 USB, Penta-brid (CVBS/HDCVI/AHD/TVI/IP self-adaptive, 16+8 IP camera input,up to 6Mp), Intelligent Video System (IVS), Face Detection 3 buc 1/3" 4Megapixel Sony CMOS 25fps@4M, 25fps@1080P, 25fps@720P Lentilă 2.8mm, Smart IR 20m, BLC, DWDR, 2DNR Max. IR distance: 20m(66ft), Smart IR CVI/TVI/AHD/CVBS output switchable DC12V, IP67 1 buc SEAGATE HDD Desktop SkyHawk AI (3.5'/ 8TB/ SATA 6Gb/s / rpm 7200)

Număr anunț
DA25166079
Autoritate contractantă
SCOALA INCLUZIVA BRADET SACELE (CUI 4317657)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
30237300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.060,80 RON
Valoare atribuită
4.060,80 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.060,80 RON

din 4.060,80 RON estimat