Atribuită Cumpărare directă

Servicii întreținere și reparații pentru echipamentele informatice din dotarea Muzeului Satului Bănățean Timișoara conform caietului de sarcini nr.130/21.02.2020 și a ofertei dumneavoastra, înregistrată la sediul Instituției noastre cu nr.163/27.02.2020. Dacă sunteți de acord cu condițiile noastre, în termen de 3 zile de la data deliberării, sunteți asteptați la sediul instituției noastre pentru semnarea contractului.

Număr anunț
DA25185711
Autoritate contractantă
MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
Cod CPV
72000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.750 RON
Valoare atribuită
8.750 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.750 RON

din 8.750 RON estimat