Atribuită
Cumpărare directă
1) NUROFEN (R) 200 mg X 12 DRAJ. 200mg RECKITT BENCKISER Nurofen 200 mg drajeuri calmează eficace un spectru larg de dureri acute, ţintind sursa durerii. Substanţa activă este ibuprofen, având acţiune antiinflamatoare, analgezică şi antipiretică. 2)Bixtonim XYLO este un decongestionant nazal care eliberează repede nasul înfundat, pentru a putea să respiraţi mai uşor. Bixtonim XYLO este utilizat la copii cu vârsta cuprinsă între 2-10 ani pentru decongestionarea mucoasei nazale, în rinita vasomotorie şi rinita alergică. Poate fi utilizat în tratamentul infecţiilor urechii pentru a ajuta la decongestionarea mucoasei nazo-faringiene. 3) BROMHEXIN LAROPHARM 12 mg X 20 COMPR. 12mg LAROPHARM SRL \ CUTIE X 1 BLIST. AL/PVC, X 20 COMPR. 4) Calciu+D3 x30 comprimate (Doppelherz) Pentru susținerea sistemului osos și pentru funcționarea normală a sistemului muscular. 5)Linex Baby x 20 plicuri. 6)TANTUM VERDE SPRAY 1,5 mg/ml X 1 SPRAY BUCOFARINGIAN 0,15% ANGELINI PHARMA ÖST \ CUTIE X 1 FLAC. DIN PEID X 30 ML SPRAY NAZAL, PREV. 7) Vibrocil picaturi nazale 15 ml GSK, aceli, rinite acute si cronice, rinite alergice sezoniere (febra fanului) si nesezoniere, sinuzite acute si cronice, ingrijire pre- si postoperatorie. Adjuvant in otite medii acute. Vibrocilul gel se recomanda in special in cazuri de mucoasa nazala uscata, cruste ori sechele ale traumatismelor nazale, precum si pentru a mentine nasul curat in timpul noptii.
- Număr anunț
- DA25161929
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
- Cod CPV
- 33600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,75 RON
- Valoare atribuită
- 124,75 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.