Atribuită Cumpărare directă

Ace seringa intradermice 30G (0.30x13mm)X 100buc Produsele sunt insotite de cetificate de calitate, certificate ISO, declaratie de conformitate, aviz MSP, cert. CE, termen de valabilitate de cel putin 80% din termenul prescris de producator, etc

Număr anunț
DA25173730
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152,30 RON
Valoare atribuită
152,30 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

152,30 RON

din 152,30 RON estimat