Atribuită
Cumpărare directă
Proprietati: Veriprop este un detergent de intretinere foarte activ cu proprietati de curatare excelente. Datorita acestor proprietati pot fi curatate cu usurinta si pavimentele hidrofobe. Calitatea de dizolvare si de a tine murdariile dizolvate in plutire, contribuie la o curatare de intretinere optimala. Domeniul de intrebuintare: Pe toate suprafetele, obiectele si pavimentele rezistente la apa, precum si pe pavimente protejate. Mai ales pentru pavimentele elastice cu proprietati hidrofobe, si gresie. Intrebuintare 1 dozare (cap de dozare) = 40 ml Curatenia de intretinere (sters manual/cu masina/curatenia suprafetelor): 1 dozare la 8 litri apa rece. Pe suprafetele foarte hidrofobe se indica o dozare dubla.
- Număr anunț
- DA25120982
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ARAD (CUI 3861870)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,28 RON
- Valoare atribuită
- 105,28 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.