Atribuită Cumpărare directă

Pachet Dezinfectanti Caminul Lacul ofertei nr 178.01/26.02.2020

Număr anunț
DA25176030
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,56 RON
Valoare atribuită
839,56 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,56 RON

din 839,56 RON estimat