Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 503655920 PRET DE CATALOG: 1.168,12 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARNATI CABANOS KG BACON FARA SORICI KG KAIZER AFUMAT KG CONOPIDA FR KG C.I MORCOVI RO 1KG C.I PATRUNJEL RO. LG. C.I MARAR RO. LG. C.I ARDEI KAPIA ROS TR KG CII PASTARNAC RADACINA RO KG TELINA RO KG C.I VRAC D ALE GURII CASTR.OT.680G LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L CREMOSSO IA.NAT.5,3% 125G HELGA UNT 82% 200G AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 mai putin
- Număr anunț
- DA25182125
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.168,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.168,12 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.