Atribuită Cumpărare directă

Materiale diverse 9937 conform oferta nr. 0002200097-0 din 28/02/2020

Număr anunț
DA25159324
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
ALFA LAVAL SRL (CUI 8140611)
Cod CPV
42000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.636,96 RON
Valoare atribuită
33.636,96 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.636,96 RON

din 33.636,96 RON estimat