Atribuită Cumpărare directă

Pe perioada 13.11.2019 - 24.02.2020 Globuri de pom 1cut x 200, Set galeata, Hartie igienica, Sapunn lichid, Domestos, Clin, Pungi cadou, Servetele, Baterii, Deodorant camera, Detergent vase, Diferite material de curatenie

Număr anunț
DA25106301
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
Soc. coop de consum" CONSUMCOOP" Salard (CUI 112446)
Cod CPV
39830000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.469 RON
Valoare atribuită
3.469 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.469 RON

din 3.469 RON estimat