Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarea cuprinde următoarele: STRADA Decapare imbracaminte asfaltica, desfacere beton de ciment, sapaturi manuale, incarcare si transport pamant, imprastiere pamant si compactare cu placa vibratoare, montare bordure 20x25 cm, beton rutier BcR 3,5, STRAT LEGATURA bad 22,4 cu 6 cm grosime, beton asfaltic BA 16 in 4 cm grosime, dressing, marcaje rutiere. RIDICARE LA COTA CAMINE Camine canalizare pluviala 9 buc, camine canalizare menajera 33 buc, camine de vizitare apa potabila 2 buc, guri de scurgere pluvial 15 buc, camine vana concesie 11 buc Lucrarile constau in taiere cu masina cu discuri diamantate a asfaltului peste camine, decapare imbracaminte asfaltica, transportul materialelor, sapatura manuala, umpluturi compactate si compactare cu placa vibratoare, ridicare camine la nivel strada, turnat beton simplu C16/20. Termenul estimat pentru finalizarea lucrării este de 1 luna.
- Număr anunț
- DA25122604
- Autoritate contractantă
- Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL INVEST PLUS SRL (CUI 29344541)
- Cod CPV
- 45233223-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449.847,40 RON
- Valoare atribuită
- 449.847,40 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.