Atribuită Cumpărare directă

carcasa din pal alb cu grosimea de 18 mm; - 3 usi din pal de culoare rosie; - perete intermediar, intr-o treime polite si o usa, bara de haine, polita si 2 usi in cealalta parte; - usile sunt prevazute cu manere si yale.

Număr anunț
DA25145276
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
SALT EXPERT PROD SRL (CUI 37671307)
Cod CPV
39000000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.529,42 RON
Valoare atribuită
1.529,42 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.529,42 RON

din 1.529,42 RON estimat