Atribuită Cumpărare directă

Echipamentul poate fi folosit de doua persoane in acelasi timp. Inaltime : 2255 mm, Lungime : 1740 mm, Latime: 734 mm Suprafata de siguranta : 4740 x 3720 mm

Număr anunț
DA25166025
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI 14866091)
Cod CPV
37441900-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.740 RON
Valoare atribuită
14.740 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.740 RON

din 14.740 RON estimat