Atribuită
Cumpărare directă
-Calculator Lenovo V530s, Intel Core i3-8100, RAM 8GB, SSD 128GB + HDD 1TB, Intel UHD Graphics 630, keyboard & USB mouse included, Windows 10 Pro -PowerEdge T30 - Intel Xeon E3-1225 3.3Gz, 16GB (2x8GB DDR4 UDIMM, 2133 MT/s, ECC), 1TB 7.2K Entry SATA 3.5in Cabled Hard Drive, Onboard SATA, HDD connected to onboard SATA Controller - Intel Rapid Storage Controller 12.0, DVD+/-RW,SATA,8X,9.5, European Power Cord 220V, Intel I219-LM GbE LAN 10/100/1000 1-port, 3Yr Basic Warranty - Next Business Day -Laptop Dell Vostro 3583, i5-8265U Processor (6MB Cache, up to 3.9 GHz),15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-Glare LED-Backlit Non-touch Display,8GB, 1x8GB, DDR4, 2666MHz,256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive,3-Cell 42WHr Battery (Integrated),Intel UHD Graphics 620 with shared graphics memory,802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth,Windows 10 Pro 64bit English,3 Partner Led Carry In Service Extension
- Număr anunț
- DA25113164
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.029 RON
- Valoare atribuită
- 29.029 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.