Atribuită
Cumpărare directă
Motor & Performante 1.5 EcoBlue TDCi 100 CP (74 KW), 4 cilindri in liniej, injectie de inalta presiune multipunct Sistem electronic de recirculare a gazelor arse EGR Norma de poluare Euro 6.2 Sistem AdBlue Combustibil: Diesel Putere maxima: 100 CP / 4000 rpm Cuplu maxim: 240 Nm la 2.000 - 2.500 rpm Emisii: 124 g/km EURO 6 Sarcina utila : 746 kg Consum de combustibil Dimensiuni urban: 5.4 l / 100 km Lungime totala: 4.818 mm extra-urban: 4.6 l / 100 km Latime totala fara oglinzi: 1.835 mm mixt: 4.8 l / 100 km Volum spatiu marfa ( include rand 2 scaune) SAE: 1.3 mc Ampatament: 3.062 mm Tractiune: FATA Conform specificatie tehnica.
- Număr anunț
- DA25176391
- Autoritate contractantă
- Directia de Administrare a Domeniului Public si Privat Fetesti (CUI 32564385)
- Furnizor / câștigător
- TIRIAC AUTO SRL (CUI 11331727)
- Cod CPV
- 34115200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.500 RON
- Valoare atribuită
- 78.500 RON
- Data publicării
- 03.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.