Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona servicii de consultanță privind inventarierea și consolidarea relațiilor cu formele asociative din cadrul societății civile la nivelul municipiului Turda.Obiectivele serviciilor de consultanță sunt: 1 Inventarierea tuturor formelor asociative din cadrul societății civile la nivelul municipiului Turda, a obiectului de activitate și intereselor și acțiunilor în comunitate a fiecărei entități 2 Analiza corelării măsurilor de susținere a programelor/activităților acestor organizații promovate de autoritatea locală prin Legea nr. 350/2005 cu interesele reale de dezvoltare sănătoasă a comunității locale Indicatori: set de propuneri privind măsurile finanțabile prin Legea nr. 350/2005 la nivel local 3 Consolidarea și asigurarea vizibilității mediului ONG local Indicatori: organizarea și derularea a minim 2 evenimente pentru mediul ONG 4 Identificarea de tematici/proiecte pentru care să se recruteze un corp de voluntari Indicatori: set de proiecte care să genereze emulație în comunitate și să permită recrutarea unui corp de voluntari; funcție de posibilități, realizarea unui corp formal de voluntari 5 Identificarea de teme de colaborare între structurile asociative de la nivelul comunității locale și autorități publice locale/regionale/naționale Indicatori: set de teme de colaborare; identificarea de noi surse de finanțare pentru acțiuni în parteneriat Termen estimat pentru derularea serviciilor: 6 luni
- Număr anunț
- DA25113512
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- AZTECH ANALYTICS S.R.L. (CUI 41343600)
- Cod CPV
- 79413000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.400 RON
- Valoare atribuită
- 32.400 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.