Atribuită Cumpărare directă

Plinta 2,5m pt parchet Parchet 8mm Accesorii plinta pt parchet (colturi int,ext) Accesorii plinta pt parchet (imbinari,terminatii) Profil trecere pentru parchet 0,93m Folie polistiren pentru parchet 5mm

Număr anunț
DA25103064
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
830,17 RON
Valoare atribuită
830,17 RON
Data publicării
22.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

830,17 RON

din 830,17 RON estimat