Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta GREEN CITY VOLUNTARI SA este interesata sa achizitioneze 5 bucati policarbonat cu urmatoarele caracteristici 6 mm grosime, dimensiune 6ml x 2ml, de culoare fumiriu, necesar amenajarii si reamenajarii spatiilor verzi, respectiv pentru reabilitatea gardului scolii nr. 1 situata pe strada Tudor Vladimirescu, oras Voluntari, tinand cont de indeplinirea obligatiilor contractuale, precum si obiectului de activitate al subscrisei GREEN CITY VOLUNTARI SA
- Număr anunț
- DA25113166
- Autoritate contractantă
- GREEN CITY VOLUNTARI SA (CUI 32314206)
- Furnizor / câștigător
- ABIS COMIMPREST SRL (CUI 4139649)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.