Atribuită
Cumpărare directă
pachet de curatenie 5 ALCOSAN ALCOOL SANITAR 500ML 10 NUFAR PT FAIANTA 1L 2 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML+33% 2 SAVEX 2IN1 FRESH 6KG 1 ECONOMIC DET MANUAL ALOE VER5 , pachet de alimente 60 FANCY CROISS.CACAO 60G 5 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G 4,888 TELINA RO KG C.I VRAC 60 AMO AMORETI MINIRU.C60G 10 ELIO MAZARE VERDE 800G 60 CROCO BIS.CR.CACAO32G 5,008 MORCOVI RO. KG C.I VRAC 0,554 ARDEI IUTE TR KG CI VRAC 5 CONSERVF.ZARZ.CIO700G 10,868 VARZA ALBA RO. KG. CI VRAC 2 TPS FASOLE ALBA 1KG
- Număr anunț
- DA25129368
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 426,49 RON
- Valoare atribuită
- 426,49 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.