Atribuită
Cumpărare directă
SURFANIOS Premium - UTILIZARE PRIN STEGERE SI PULVERIZARE (AEROSOLIZARE) IN SOLUTIE DE LUCRU Dezinfectant detergent pentru pavimente, suprafete, suprafete in bloc alimentar inclusiv vesela •MOD DE UTILIZARE: •Se utilizeaza în dilutie de 0,25% sau 20 ml pentru 8 litri de apa rece sau calda ( < 60oC). Nu necesita clatire; pentru vesela clatirea este obligatorie. COMPOZITIE CALITATIVA: Compusi activi antimicrobieni: •Clorhidrat de aminoacizi; •Clorura de didecildimetilamoniu; PROPRITATI TEHNOLOGICE: •biodegradabil. PROPRIETATI MICROBIOLOGICE: Bactericid Fungicid Tuberculocid Virucid Mod de ambalare: Bidoane 1L si 5L. Bidoanele de 5 litri sunt prevazute cu pompa dozimetrica
- Număr anunț
- DA25110328
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.180 RON
- Valoare atribuită
- 4.180 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.