Atribuită Cumpărare directă

COVOR DEZINFECTANT SANI-TRAX 61cm x 81cm,COVOR DECONTAMINARE STICKY MAT 60 x 90 cm

Număr anunț
DA25114828
Autoritate contractantă
SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,41 RON
Valoare atribuită
506,41 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,41 RON

din 506,41 RON estimat