Atribuită Cumpărare directă

Cherestea rasinoase brad 5x20x500cm - 50 buc Cherestea rasinoase brad 2.2x15x500cm -44 buc

Număr anunț
DA25107759
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
Furnizor / câștigător
ISACHI IOAN ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 33195545)
Cod CPV
03419000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.994,60 RON
Valoare atribuită
2.994,60 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.994,60 RON

din 2.994,60 RON estimat